Zaproszenie na szkolenie online ScienceDirect

Elsevier ma przyjemność zaprosić do udziału w szkoleniu on-line

Zaczytani po uszy w bazie ScienceDirect,

które odbędzie się 21 lutego o godzinie 10:00.

Podczas szkolenia zostaną omówione następujące zagadnienia:
- Omówienie zasobów bazy ScienceDirect
- Strategie wyszukiwania - proste i złożone
- Demonstracja on-line.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w języku polskim. Podczas szkolenia będzie możliwość zadania pytań lub poproszenia o pokazanie określonej funkcjonalności.

Aby wziąć udział w szkoleniu, proszę się zarejestrować tutaj:

Rejestracja

Następnym planowanym szkoleniem jest Zgłaszanie czasopism do bazy Scopus krok po kroku.

Celem tego szkolenia jest zapoznanie uczestników z procesem oceny czasopism indeksowanych w bazie Scopus oraz stawianym im wymogom.

Szkolenie odbędzie się 27 lutego o godzinie 10:00. Aby wziąć udział w szkoleniu prosimy o rejestrację tutaj:

l.tomczak, [14-02-2017, aktualizacja: 14-02-2017, 07:18]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA